Menu Zavřeno

Rezervační systém

Veškeré nabízené aktivity, ať už pro dospělé nebo pro děti, kurzy a přednášky, probíhají v případě zaplnění alespoň 2 míst.

Jak si rezervovat místo?

1. Nová registrace na stránce https://rudnacek.auksys.com
2. Vytvořte účet (ideálně dospělé osoby) rodiče
3. Přihlaste se
4. Na horní liště – Domů – Náhradový systém – Jednorázové aktivity – Veřejné kurzy – Provozní řád – Nápověda
5. Zvolte Náhradový systém – nastavení uživatelů – Zákazníci pod tímto uživatelským účtem – Přidat nového zákazníka pod tento účet – přidání nového zákazníka – registrovat se jako dítě – s datem narození, kontaktem na vás, jménem  rodiče….vložit uživatel … tímto způsobem můžete pod jeden účet vložit několik dětí … (pokud jste první přihlášení udělali na dítě …nastavte si takhle naopak vás). Je třeba zadat všechny osoby, které se budou na aktivity hlásit. Dětské kroužky mají nastavené věkové rozpětí, proto je nutné zadat věk dětí, aby vás systém do požadovaného kroužku pustil.
6. Lišta Veřejné kurzy – vyberete si aktivitu, na kterou se chcete přihlásit – přihlásíte – rozbalí se vám info o kurzu – u rozbalovacího políčka a přihlášení vyberete toho koho přihlašujete (vás, dítě…) a dáte přihlásit ….. a je to :-)))

Zápis do aktivit, které jsou nastavené na celé pololetí, je možný do zahájení 1. lekce. Poté dle volné kapacity a domluvy s lektorem.